VK Borchtlombeek, officiele site

 

Trainers, afgevaardigden & bestuursleden

Volwassen ploegen
Eerste ploeg 3e Prov. trainer Jeroen Stas 0477/36 24 60 jeroen.stas@ktaliedekerke.be
Eerste ploeg 3e Prov. afgevaardigde Raf Wauters 0477/31 55 17 rafbmw3@telenet.be
         
Tweede ploeg 4e Prov. trainer      
Tweede ploeg 4e Prov. afgevaardigde Jan Lannoy 0475/45 32 95 jan.lannoy@telenet.be
Jeugd ploegen
U17 trainer Thomas van der elst 0485/05 45 11 thomas.vde@hotmail.com
U15 trainer Patrick Van Bever 0475/95 05 30 patrick.van.bever@skynet.be
U13 trainer Vande Gucht Gerrit 0499/73 45 18 gerrit.vande.gucht@telenet.be
U10 trainer Nawfel Anncoud 0489/12 22 76 nawfel.ann@gmail.com
U10 afgevaardigde Daisy Lievens 0479/22 29 28 daisy.lievens@skynet.be
U7 afgevaardigde Kelly Van Asbroek 0473/36 60 36 info@lyka-veilingen.be
Doelman trainer Glenn Boriau 0470/36 09 90 info@lyka-veilingen.be
Allround trainer Laura Ata 0478/ 76 00 25 laura-ata@hotmail.com
Jeugdcoordinator        
Jeugdverantwoordelijke en Webmaster Jan Lannoy 0475/ 45 32 95 jan.lannoy@telenet.be
Bestuursleden
Voorzitter   Yvanhoe Aeyels 0475/ 46 07 65 Aeyels.ivanhoe@telenet.be
Bestuurslid   Eddy Geeroms    
Bestuurslid   Raf Wauters 0477/31 55 17 rafbmw3@telenet.be
Bestuurslid   Josse  Vierendeels 0476/ 28 29 76  
Bestuurslid   Herman  De Geest    
Bestuurslid   Jurgen  Stevens    
Bestuurslid   Gino van Asbroeck 0495/ 38 65 91 gino.van.asbroeck@telenet.be
Gerechtelijk correspondent   Danny Breynaert 0475/ 59 68 80 dannybreynaert@hotmail.com