BESTUUR

Voorzitter: Aeyels Ivanhoe, aeyels.ivanhoe@telenet.be, gsm: 0475/46 07 65

Gerechterlijk correspondent: Danny Breynaert, dannybreynaert@hotmail.com, Gsm: 0475/59 68 80

Trainers en afgevaardigden eerste ploegen:

  • 1ste trainer A-ploeg: Jeroen Stas, jeroen.stas@ktaliedekerke.be, Gsm: 0477/36 24 60
  • 2de trainer A-ploeg: Bart Heylen, bart.heylens1@hotmail.com, Gsm: 0479/47 58 42
  • Afgevaardigde A-ploeg: Raf Wauters, rafbmw3@telenet.be, Gsm: 0477/31 55 17
  • Trainer B-Ploeg: Bart Heylen, bart.heylens1@hotmail.com, Gsm: 0479/47 58 42   en  Filip De Bolle, Gsm: 0471/61 61 14
  • Afgevaardigde B-ploeg: Vintcent Bekaert , vintcent.bekaert@gmail.com, Gsm: 0489/95.80.03

Jeugdbestuur:

  • Jeugdcoordinator: Hans Demaegd, hans.demaegd@hotmail.com, Gsm: 0471/90 52 01
  • Jeugdsecretaris en tornooiverantwoordelijke: Jan Lannoy, jan.lannoy@telenet.be, Gsm: 0475/45 32 95
  • Jeugdwerking en Kantine: Gino van Asbroeck, Christel Meyssens & Martine Van Den Eeckhout

Jeugdtrainers:

  • Trainer U6                   Johan Katende                                  0486/59 50 22
  • Trainer U7 Alfa           Stijn Meerts                                       0470/28 56 66
  • Trainer U7 Bravo        Mikail Aydin en Berkan Eren           0483/44 39 33    en   0485/95 80 33
  • Trainer U8                   Gregory Altovino                               0473/63 20 86
  • Trainer U9                   Thomas Van Der Elst                       0485/05 45 11
  • Trainer U10                 Bart Heylens                                     0479/47 58 42
  • Trainer U12                 Jo Segers en Gino Doms                0486/54 39 46    en    0472/69 60 97 
  • Trainer U13                 Omerto Kasanganay                       0486/30 04 49